Meisjes B1

Team informatie
Seizoen: 2020 – 2021 Klasse: 1e Poule: C (eerste helft)

Trainer: Gijs van Essen
Buddy: Jantine Brouwers

Coach:

Aanvoerder: 

Contact: >mb1@vhz.nu

TC contactpersoon: Gijs van Essen

Hal: De Sandestein

Veld: 2

Tijd: 17:30 – 19:00 uur

Spelers

Shirt nr [logged_in]Bond nr[/logged_in] Naam Positie Contact
1 [logged_in]CNQ5Z9B[/logged_in] Lyanne Buysman
>e-mail Lyanne
22 [logged_in]CNQ9K0L[/logged_in] Donna van der Linden
>e-mail Donna
30 [logged_in]CNQ5Z68[/logged_in] Megan Lagendijk
>e-mail Megan
35 [logged_in]CNS8G0I[/logged_in] Veronique de Ruyter
>e-mail Veronique
46 [logged_in]CNX5B6J[/logged_in] Sibel Cengiz
>e-mail Sibel
51 [logged_in]CNL3K5J[/logged_in] Puk Groeneveld
>e-mail Puk
78 [logged_in]CPL6Y2R[/logged_in] Isa Backhuijsen
>e-mailisa
79 [logged_in]CMQ5G46[/logged_in] Robin Pennings
>e-mail Robin

Stand (eerste helft)

#TeamGPWV+-
1AVV Keistad MB 1935351898486
2Taurus MB 29242412823685
3Prima Donna Kaas Huizen MB 28191913723641
4Switch Hooglanderveen MB 19202016781728
5Forza Hoogland MB 19202016765749
6Irene MB 19161620726771
7VV Utrecht MB 284428545791
8Taurus MB 492234475885

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
Er staan geen wedstrijden op de planning.

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
14 May 10:30Spaarnestad MB 2 - VHZ MB 13-125-12, 25-23, 25-16, 24-26
10 May 19:30VHZ MB 1 - AMVJ-Martinus MB 12-225-23, 25-21, 17-25, 21-25
08 April 19:00V.V.Ouderkerk MB 1 - VHZ MB 12-225-13, 25-18, 24-26, 16-25
01 April 19:15VHZ MB 1 - VV Amsterdam MB 11-322-25, 16-25, 23-25, 25-19
26 March 12:30AMVJ-Martinus MB 1 - VHZ MB 14-025-19, 25-17, 25-21, 25-21
18 March 19:15VHZ MB 1 - Albatros MB 34-025-11, 25-20, 25-18, 25-16

Team Nieuws